Svatber - dokonalé svatební fotografie a video

Poptávka

Petr a Andrea

Kluci ze Svatber nám dělali svatební video a nemohli jsme si vybrat lépe. Nejenom že to jsou profesionálové a jejich tvorba je nesmírně kvalitní, ale především to jsou naprosto pohodoví kluci, kteří dokážou podpořit atmosféru dané akce a nezkazí náladu za žádných okolností. Svatební video přizpůsobili našim představám a my jsme z něho nadšení..! Mohu jenom doporučit.

Jana a Petr

Dlouho jsme hledali kameramany na svatbu a vybrali jsme jak nejlépe jsme mohli. Kluci ze Svatberu jsou totiž úžasní! Máme krásnou vzpomínku na celej život. Děkujeme. :)

Kuba a Kačka

Absolutně největší spokojenost!!! Původně jsme video na svatbu ani nechtěli, ale nakonec jsme změnili názor a bylo to nejlepší rozhodnutí co jsme mohli udělat. Kluci jsou sympaťáci a je vidět, že své práci rozumí a dělají ji skvěle. Video nám bylo dodáno během týdne po svatbě a bylo krásné a velmi emotivní. Doporučujeme Všem, co o videu na svatbu přemýšlí. My bychom neměnili.;)

Svatber - dokonalé svatební fotografie a videa

Michal a Marika

Čím více se bojíte, že Vám to na svatebních fotkách nebude slušet, tím spíše je pro Vás Svatber to pravé. Není nutné chystat si předem úsměvy a pózy, strojeným fotkám je konec. Vaše fotografie budou souborem těch nejpovedenějších fotek zachycujících právě ty momenty, které svatební den utvářely. Na fotografiích budou zachycené pocity a okolnosti, které daný okamžik dělaly jedinečným. S prací fotografa jsme nad míru spokojení, ani jsme s ženou nečekali, že fotky vyjdou až tak krásně a navíc budou do druhého dne! Děkujeme! :-)

Věrka a Jakub - SVATBER - dokonalé svatební fotografie a video

Věrka a Jakub

Naprostá spokojenost! Kluci jsou super a patří jim VELKÉ DÍKY. Jsou profesionální, vstřícní, ochotní. Při fotografování žádné nucené pózy, prostě přirozenost. Pobavili jsme se a vznikly z toho úžasné fotky a záběry. Určitě jejich služby ještě někdy využijeme. Všem kteří ještě váhají, můžeme jen doporučit.

Svatber - dokonalé svatební fotografie a videa

Šárka a Martin

Měli jsme tu čest mít fotografa ze Svatber.cz na našem svatebním dni. Od začátku do konce byl suprový. Každá fotka, kterou jsme obdrželi bylo umění. Opravdu velmi dobrá práce, kterou kluci odvádí.

Svatber - dokonalé svatební fotografie a videa

Táňa a Tomáš

Chtěli bychom moc poděkovat za precizní práci, kterou kluci odvedli. Fungují jako dobře namazaný stroj. Rádi poradí a hlavně ví, co dělají a nebojí se vyzkoušet něco originálního. Vřele doporučujeme :)

Terka a Zdenda Svatber - svatební fotografie a video

Terka a Zdenda

S klukama byla naprosto příjemná a zároveň profesionální spolupráce! Svatební den je jen jednou, a tak jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě tyhle sympaťáky! P.S. Pokud se právě rozhodujete a výše uvedené Vám nestačí, tak 0% rozvodovost mluví za své ♡

Luboš a Petra Svatber - svatební fotografie a video

Luboš a Petra

Na svoji svatbu jsem chtěl někoho, komu mohu věřit s fotkami a videem z celého dne. Kluci ze Svatber.cz jsou profíci a jsem rád, že jsem se pro ně rozhodl!

Hanuš a Martina Svatber - svatební fotografie a video

Hanuš a Martina

Veliká spokojenost s lidským přístupem, focením s humorem a celkovou pohodou při focení. Svatební fotky a vzpomínky jsou to jediné co nám ze svatby zbylo a i po roce, když si otevřeme album víme, že jsme zvolili skvělého fotografa, protože fotky jsou nádherné a mají duši.

Andrea a Adam Svatber - svatební fotografie a video

Andrea a Adam

Máme tak nádherné fotky! umožňují nám si ten den prožít znovu a znovu. Když jsme vybírali fotografa, tak jsme měli obavu, aby nezabralo focení moc času, aby to nebylo moc strojené... Ale tohle focení byl neskutečnej zážitek a jízda! Odlehčené, neskutečně vtipné, velice rychlé a výsledek přesně takový, jaký jsme si v duchu přáli. Z celého dne pak máme krásnou sbírku vzpomínek :-) moc děkujeme a vřele doporučujeme.

Verča a Vašek - Svatber - svatební fotografie a video

Verča a Vašek

Kluci ze Svatbera jsou nejen dlouholetí přátelé, ale i naprostí profíci :) Svatební video i fotky jsou nad naše očekávání. Skvělá nálada při focení a kameramana jsme si ani nevšimli :) Úžasná práce a ještě úžasnější výsledek :) <3 Děkuji!

Jirka a Eliška Svatber - svatební fotografie a video

Jirka a Eliška

Kluci ze Svatber.cz nám dělali foto i video a nemůžeme nic jiného, než doporučit. Jsou to profíci tělem i duší, výsledek je famózní, nikdo jiný by nám nemohl náš velký den zdokumentovat lépe <3 Díky moc za Vaši práci :)

Dita a Jakub Svatber - svatební fotografie a video

Dita a Jakub

Nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat :) měla jsem trochu z focení strach, protože můj- teď už manžel- nesnáší focení. Ale Svatber z toho udělal skvělej zážitek pro nás pro oba a muž dokonce pak přiznal, že ho to fakt bavilo. Skvělý nápady, originální fotky- žádný tuctovky, který vidíte všude, super člověk před kterým zahazujete stud, protože je prostě v pohodě. No a nakonec třešnička na dortu jsou boží fotky, za které moc děkujeme!

Domča a Jára Svatber - svatební fotografie a video

Domča a Jára

Parádní spolupráce, sranda, uvolněná atmosféra a profesionální výsledek. Fotky od Svatbera jsou originální a naše svatební album dokonale zachycuje atmosféru a průběh celého dne. VELKÉ DÍKY za to! Jsme maximálně spokojeni a 100% doporučujeme.

Marek a Klára Svatber - svatební fotografie a video

Marek a Klára

Tihle kluci ze Svatbera kreativně dělají to, co je naplňuje a co musí ocenit každý, kdo nemá rád stereotyp a šeď. Od počátku naší spolupráce nám naslouchali a my z jejich přístupu vycítili, že jim můžeme věřit a nechat jim víceméně volnou ruku. A výsledek stojí za to! Super fotky a video, které krásně zachytily atmosféru naší svatby a nám tak zajistily nádherné vzpomínky. Všem moc doporučujeme a klukum děkujeme!