Svatber - dokonalé svatební fotografie a video

Jak na fotkách zamaskovat velký výškový rozdíl páru?

Jak na fotkách zamaskovat velký výškový rozdíl páru?

Pokud vás s vaší láskou nedělí výškoví rozdíl jen několika centimetrů, ale spíše desítek centimetrů, asi jste si na to už v běžném životě zvykli. Na fotografiích tento fakt však může být do očí bijící. A možná i během svého velkého dne chcete vypadat zkrátka dokonale – i co se týče výšky. Jak velký výškový rozdíl zamaskovat?

Podpatky

Rychlým a snadným řešením mohou být boty na podpatku. Pokud je v páru nižší slečna, stačí zvolit boty se správně vysokým podpatkem, aby ve výškovém rozdílu partnera dohnala. Pokud je však slečna vyšší, naopak se podpatkům vyhne a boty s vyšším kramflíčkem si pořídí partner.

Účes

Nižší slečna může výškový rozdíl dorovnat i díky vhodnému účesu. Místo rozpuštěných vlasů zvolte vyčesané vlasy, správně vyčesaný drdol či další typ účesu dokáže přidat až deset centimetrů. Samozřejmě záleží na délce a hustotě vlasů, ale správná kadeřnice si dokáže poradit i s tímto.

Klobouk

Stylově nejspíš nesedne každému, pokud ale vy či váš partner klobouky nosíte, anebo vám sluší, můžete si pár centimetrů na výšce přidat i tímto způsobem. Takový cylindr dokáže udělat fešák snad z každého chlapa.

Vhodné pózy

Co se týče fotografií, bude ukrytí výškového rozdílu o to snazší zvolíte-li vhodné pózy.

  • Můžete fotit bláznivé fotografie, kdy například běžíte (nevěsta na útěku? ) či jdete a nižší osoba je v popředí.
  • Máte k dispozici schody? Nižší osoba si může stoupnout o schod či dva výše a výškový rozdíl nikdo ani nezaznamená.
  • Sedněte si na to. Je jedno jestli na židle, trůn či pod rozkvetlý strom. Pokud se posadíte, výškový rozdíl se rázem vytratí.
  • Foťte se z blízka. Pokud na fotografii nebude celé tělo, ale bude se jednat o portrét, může klidně nižší osoba na něčem stát, aby dorovnala výškový rozdíl a zároveň to na výsledné fotografii nepůjde vůbec poznat.
  • Anebo nic neskrývejte a využijte výškového rozdílu k pobavení. Proč si neudělat fotografii, kde bude výškový rozdíl patrný, ale zároveň vtipně využit?
Zaujal vás článek? Pak neváhejte a sdílejte ho na sociálních sítích mezi svými přáteli. Možná si právě někteří z nich nad výběrem svatebního fotografa lámou hlavu.
Share