Svatber - dokonalé svatební fotografie a video

7 tipů jak pózovat s těhotenským bříškem

Říká se, že těhotenství je nejkrásnějším obdobím v životě ženy a rozhodně tedy stojí za to jej v alespoň v jedné z fází zvěčnit. Přinášíme vám několik tipů, jak se nechat vyfotit s těhotenským bříškem.

1. Otec a bříško

Nechte partnera pokleknout a láskyplně si opřít hlavu o vaše bříško. Může ho také obejmout zezadu a hlavu položit na ramena. Zamilovaný pohled do očí, na bříško nebo do dálky. Objetí v leže nebo v sedě? Je to na vás. Vše je vítáno.  

2. Miminko jako dárek

Uvažte kolem svého bříška ozdobnou mašli a nechte partnera rozbalovat. Můžete také nakreslit velký otazník a zadumaně uvažovat, co to vlastně bude. Nápadům se meze nekladou.

3. Nastávající maminka

Fotit se s partnerem, v tomto případě vlastně už ve třech, je samozřejmostí. Nezapomeňte ale také na sebe samotnou a nechte se zvěčnit s tím nejcennějším, co máte. Vyberte si polohu, která vám vyhovuje, uvolněte se, pohlaďte své bříško, mluvte s ním a focení půjde samo.

4. S (budoucí) oblíbenou hračkou

Váš andílek ještě není na světě a vy už pro něj máte plyšáky, hračky, botičky a bodýčka? Přineste je s sebou a zapózujte si ze srandy i s nimi. Uvidíte, která hračka bude nakonec ta skutečně oblíbená. 

5. Bříško a sourozenci

Čekáte další přírůstek? Vezměte bratříčky a sestřičky na focení. Nechte je budoucího sourozence prozkoumávat, objímat a dávat mu pusinky.

6. Časosběrná fotka

Těhotenství trvá devět měsíců a každý je to jiné. Udělejte si například jednou měsíčně čas zajít k fotografovi a vytvořte časosběrnou koláž, kde zachytíte jak vaše bříško postupně rostlo.  

7. Těhotenské akty

Těhotenství je velmi intimní a hluboká záležitost. Pokud se cítíte na to, zapózovat odhalená, neváhejte. Zkušený fotograf vás tím provede.

 

Vždy podle sebe

Nezapomínejte, že těhotenské fotky jsou především pro vás. Vyberte si tedy pózy, lokace a oblečení, které jsou příjemné vám. Například upnuté oblečení dá zvýraznit všem křivkám a tvarům, ale když se v něm necítíte, neberte si ho. Vždyť i volné letní šaty vám dodají potřebnou eleganci a šmrnc. Případně pak pomohou pomocu skrýt to, s čím zrovna nejste spokojená.

Zaujal vás článek? Pak neváhejte a sdílejte ho na sociálních sítích mezi svými přáteli.
Share